Kalkulačka Ceny Webstránky

webbona
5. júna 2022

Kalkulačka Ceny Webstránky spolu s naším aktuálnym platným cenníkom za služby pri tvorbe webstránok

Stiahnuť eKnihu

Kalkulačka Ceny Webstránky

Na tvorbu WordPress cenotvorby používame hybridný model štandardizovanej ceny a hodnotovo založenej ceny, ktorý umožňuje navýšiť alebo ponížiť cenu v závislosti od klienta a projektu.

Pokiaľ ide o predaj, nemôžeme si len tak povedať, že "Zvyčajne za tvorbu webstranky účtujeme 5-tisíc, no, ale vidíme, že vy ste bohatá spoločnosť tak chceme, zato 40-tisíc" Nie, tak to nefunguje.

V skutočnosti základná cena je zapracovaná v štandardných výstupov, pri vytváraní Návrhu Ponuky Tvorby Webstránky, ktorá zahŕňa detailné informácie a cenu za každú službu. K tomu aj napomáha naša Kalkulačka Ceny Webstránky vo WordPress. Cena sa zvyšuje v závislosť náročnosti požiadaviek klienta a aj v závislosti od našej expertízy.

Kalkulačka ceny tvorby webstránky je vhodná najmä pre profesionálov pracujúcich vo WordPress.

WordPress Kalkulačka je rozdelená na viaceré listy. Nájdete tam hárok na rýchly rozsah práce, s ktorým môžete ľahko a rýchlo vykalkulovať odhadovanú cenu, aby ste mohli ihneď klientovi povedať, v ktorom rozmedzí bude jeho projekt tvorby webu. Toto sme to schopní určiť jednoducho na základe vecí, ako sú: štandardné strany, počet základných služieb, počet primárnych oblastí / lokalít atď.

Následne tam je hárok pre detailnejšiu cenotvorbu v plnom rozsahu, ktorá Vám poskytne presné číslo, ktoré sa má účtovať, rozdelenie nákladov podľa kategórie, vopred vypočítané možnosti platby atď. Aby ste to vykalkulovali presne a správne, mali by ste robiť fázu objavovania, ktorá Vám aj potom pomôže odhaliť aj množstvo ďalších príležitostí, a tie využiť aj na lepší predaj stránky.

Základná fixná cena, od ktorej sa rozvíja konečná cena webu

V našej agentúre sa nesnažíme o "Bundle" služieb, neponúkame rozličné plány a do nich nenapchávame služby webu. Nie. Pretože klient určité služby nepotrebuje. V konečnej cene WordPress stránky je zahrnuté presne to, čo klient potrebuje na dosiahnutie jeho cieľov. Inak povedané začíname kalkulovať od nuly a narátavame cenu za dané vystúpy/prácu. Pomocou tejto kalkulačky na tvorbu ceny webu neškatuľkujeme klientov. Táto Kalulačka Ceny Webstránky slúži a je neodelitelna súčasť Návrhu Ponuky Tvorby Webstránky ako aj Príručky Vlastníka Webstránky


Čo zahŕňa dokument Kalkulačka Ceny Webstránky

Tento spreadsheet nie je pevný dokument, je super flexibilný na úpravu a buduje silný základ pre vaše vlastné postupy
  • Objavovanie/Discovery a vzorový cenník listu služieb WP
  • Rýchly rozsah cien spolu s úplným rozsahom cien
  • Kalkulačku údržby
  • Lokálne maketingové balíky
  • Dodatočný list na tvorbu ceny na mieru (v prípade potreby)
Získať knihu
Kalkulačka Ceny Webstránky od Webbona vzor

Získajte Kalkulačku Ceny Webstránky ešte dnes

Kalkulačka Ceny Webstránky sa dodáva v ľahko prispôsobiteľnom 7-listovom dokumente Google Docs spreadsheet + navyše, ako bonus získate list 'Kalkulačku Údržby' a list 'Lokálne Maketingové Balíky'

Čitateľnejší hárok kalkulačky má veľa vecí, ktoré Vás naozaj nenapadlo spoplatniť, z kombinujte si ju s vlastnou kalkulačkou.

Kompletná Kalkulačka

Pre začiatočníkov, freelancerov a dizajnérske agentúry
  • Cenník Webstránky + rýchly rozsah ceny a úplný rozsah ceny
  • 2x Bonus - Kalkulačku Údržby + Lokálne Maketingové Balíky
  • Google Docs spreadsheet
  • V slovenskom jazyku
  • Zahŕňa náš vzorový cenník

Rýchla, jednoduchá a praktická Kalkulačka Ceny Webstránky

Stiahnite si funkčnú kópiu súboru Kalkulačka Ceny Webstránky pre svojich budúcich klientov za 21€ a získajte presné číslo ceny webu
Stiahnite si dokument teraz